Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie - Francis Bacon
Blog > Komentarze do wpisu
Hanna Cygler - "Przyszły niedokonany"

Przyszły niedokonany

 

Kolejny tom przygód Zosi Knyszewskiej. I pierwszy, który tak bardzo mnie porwał i wciągnął w swoją fabułę. Na przestrzeni kolejnych książek stopniowo poznajemy główną bohaterkę, patrzymy jak się zmienia, jakim staje się człowiekiem. Na początku bardzo jej nie lubiłam i strasznie mnie irytowała. W "Przyszłym niedokonanym" nic takiego nie miało miejsca. Widać przeogromną zmianę jaka w niej nastąpiła na skutek różnych przeżyć i doświadczeń życiowych. Zosia stała się dojrzałą, ciepłą i mądrą kobietą, którą bardzo polubiłam, która stała mi się bliska i, z którą przeżywałam wszystkie wzloty i upadki. Język powieści jest prosty i nieskomplikowany, ale dzięki temu łatwy w odbiorze i tworzący niezwyczajny klimat książki. Akcja jest wartka i szybka, a fabuła spójna i intrygująca. Dzięki temu książkę czyta się bardzo szybko z niesłabnącym zainteresowaniem. Duży plus za świetne zakończenie tej trylogii, opowieści o miłości, o wartościach, o ludziach i ich życiu. Oraz brawa dla wydawnictwa za przepiękne i spójne okładki. 

 

Opis książki:

Po decyzji o rozstaniu z mężem Zosia Knyszewska wraca do rodzinnego Gdańska. Na skutek pewnego zbiegu okoliczności poznaje dwóch sympatycznych facetów. Okazuje się, że wraz z nimi Zosia może wreszcie zrealizować swoje marzenia i zająć się urządzaniem wnętrz. Radzi sobie z wieloma wyzwaniami nowej biznesowej rzeczywistości, ale pojawiają się też zagrożenia i rozterki. Były mąż nie zamierza dać się odstawić na boczny tor, a nowy ukochany zmaga się z pewnymi trudnościami, z których etykietka lokalnego świra jest najmniejszym problemem. Zosia znów musi wybierać. Czy i tym razem ucieknie...?

 

Polacy nie gęsi II - czytajmy polską literaturęPrzeczytam tyle ile mam wzrostu grubość grzbietu 2,0 cm

Przyszły niedokonany

poniedziałek, 14 października 2013, selketowa

Polecane wpisy

Czytam fantastykę Polacy nie gęsi II